Recenzie

Pani doktorka aj sestrička sú priateľské, milé a vždy veľmi príjemné. Pani doktorka všetko dopodrobna vysvetlí, čo si naozaj cením, pretože som zvedavá osoba, ktorá potrebuje všetko vedieť. :-)

Simona, 05.09.2023

Pani doktorka aj sestrička veľmi milé, pani doktorka precízne vyšetrila, vysvetlila, radosť prísť do takejto ambulancie :)

Katarína, 23.02.2022

Veľmi milá pani doktorka aj so sestričkou. Mladistvá ambulancia, svieža medicína. Pani doktorka sa už pozrela do očí celej našej rodinke. A uvidela tam len naše čisté duše. Aj očné pozadie bolo bez ,,šrámov". Našťastie. :-)

Bianka Stuppacherová, 11.10.2021

Veľmi príjemné a profesionálne vystupovanie pani doktorky aj jej sestričky .. veľká vďaka za vyšetrenie .. určite odporúčam

Juraj, 06.04.2021

Veľmi by som chcela vyzdvihnúť príjemný a profesionálny prístup pani doktorky aj pani sestričky - či už ku mne alebo k ostatným pacientom, s ktorými som sa menila v ordinácii. Ďakujem, bola som veľmi spokojná.

Kristína Poláčková, 18.03.2021

Po niekoľkoročných dobrých skúsenostiach s návštevou u pani doktorky, môžem jednoznačne konštatovať, že pani doktorka Krausová je nielen odborník na pravom mieste, ale i človek s mimoriadne citlivým a ústretovým prístupom k pacientom. V dnešnej dobe je to vzácnosť a vysoká pridaná hodnota pomáhajúca pacientovi v liečbe .

Ján Šutka, 02.02.2021

Pani doktorku Krausovú jednoznačne odporúčam. Neskutočne milý a trpezlivý prístup k dieťaťu, s odborným nadhľadom a snahou pomôcť.

Barbora, 22.08.2020

toto je pre mna jedna TOP ocna lekarka, mam s nou velmi dobre skusenosti. Je mila, ochotna, vsetko pacientovi vysvetli. Ak najde nejaky problem riesi ho, hlada co najlepsie moznosti. Mne uz pomohla a mozem vrelo odporucat. Takto si predstavujem lekarsku staroslivost, kiez by takych lekarov bolo viac ;-)

Lucia , 20.08.2020

Zaujímavá reportáž z ambulancie OK Oftal o očnom vyšetrení https://tv.pravda.sk/relacie/ide-o-zdravie/epizoda/4677-ocna-lekarka-krausova-co-vsetko-obnasa-komplexne-ocne-vysetrenie

Andrej, 14.07.2020